• В корзине пусто!

Отбеливатель Персоль 0,2 кг, Маротех

Модель: 4823317135779

Цена
14 ₴
18 ₴
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики Вместе дешевле (смотреть)

Описание Отбеливатель Персоль 0,2 кг, Маротех

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Характеристики Отбеливатель Персоль 0,2 кг, Маротех

Основные характеристики
Вес/объём200г
НазначениеОтбеливание
Страна-производительУкраина

Отзывы (0) Отбеливатель Персоль 0,2 кг, Маротех

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары
25%
  Відбілювач та плямовивідник для білих речей - надає свіжість, ефективно видаляє забруднення. З активним киснем, без хлору, діє від 30С СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Машинне прання: Залежно від міри забруднення, додайте 30-60 г (1-2 ст. ложки) відбілювача до прального порошку у відділення ..
25%
  Спеціально розроблена формула з активним киснем, без хлору, для ефективного виведення плям кави, фруктів, макіяжу, трави та ін. з кольорових речей всіх типів тканин, без кіп'ятіння. Усуває сторонні запахи та забезпечує високу гігієнічність процессу при температурі від 30 грудусів. Значно ..
25%
    Детский стиральный порошок жидкий Лапуня. Универсальное средство от EcoVita предназначено для автоматической и ручной стирки цветных, белых и черных тканей. Продукт подходит для ежедневной стирки вещей, выведения загрязнения стойких и свежих пятен, предварительной обработки и зама..
25%
  Підсилювач прального порошку  призначений для підсилення прання білої та кольорової білизни в усіх типах пральних машин при температурі 30-90 градусів та ручного прання. Спеціально розроблена формула містить пом'якшувальні компоненти, що зменшує жорсткість води і запобігає утворенню ..