• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Отбеливатель для белья 0,2 кг, Маротех

Модель: 4823317135670

Цена
18 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
  Відбілювач та плямовивідник для білих речей - надає свіжість, ефективно видаляє забруднення. З активним киснем, без хлору, діє від 30С
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Машинне прання: Залежно від міри забруднення, додайте 30-60 г (1-2 ст. ложки) відбілювача до прального порошку у відділення для основного прання пральної машини. Ефективний вже при 30 градусах. Для досягнення максимального ефекту засіб треба засипати безпосередньо в барабан пральної машини. Ручне прання: Залежно від міри забруднення, повністю розчиніть у 3 л води разом з пральним порошком 30-60 г (1-2 ст. ложки) відбілювача. Прати при температурі від 30 градусів. Видалення стійких плям або відбілювання шляхом замочування: Необхідно попередньо випрати білизну, що обробляється. Залежно від міри забруднення, повністю розчиніть у 3л теплої води 40-80 г (2-3 ст. ложки) відбілювача та витримайте в розчині білизну 20-30 хв. періодично помішуючи (більш довге замочування не наносить шкоди). Потім ретельно виполоскати. Температура води замочування 40-50 градусів, з підвищенням температури води ефективність засобу підвищується.
 
Склад: Перкарбонат натрію (більше 25%), натрію карбонат, НПАР (менше 5%), активатор ТАЕД, оптичний відбілювач, парфумерна композиція.
 
Характеристики
Основные характеристики
Вес 0,2 кг
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317135670
Артикул 76641
Основные характеристики
Назначение Отбеливатель
Страна-производитель Украина
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

  Спеціально розроблена формула з активним киснем, без хлору, для ефективного виведення плям кави, фруктів, макіяжу, трави та ін. з кольорових речей всіх типів тканин, без кіп'ятіння. Усуває сторонні запахи та забезпечує високу гігієнічність процессу при температурі від 30 грудусів. Значно підв..

Средство для стирки Универсал Детский 1л Лапуня

Производитель: Маротех
Модель: 4823317535456

48 грн.

В наличии
    Детский стиральный порошок жидкий Лапуня. Универсальное средство от EcoVita предназначено для автоматической и ручной стирки цветных, белых и черных тканей. Продукт подходит для ежедневной стирки вещей, выведения загрязнения стойких и свежих пятен, предварительной обработки и зама..

Усилитель стирального порошка Маротех

Производитель: Маротех
Модель: 4823317135816

18 грн.

В наличии
  Підсилювач прального порошку  призначений для підсилення прання білої та кольорової білизни в усіх типах пральних машин при температурі 30-90 градусів та ручного прання. Спеціально розроблена формула містить пом'якшувальні компоненти, що зменшує жорсткість води і запобігає утворенню наки..
ВОЗОБНОВЛЕНИЕ ЦВЕТА РАБОТАЕТ УЖЕ ПРИ 30°C АНТИБАКТЕРИАЛЬНОЕ ДЕЙСТВИЕ Гель для эффективного выведения сложных пятен с цветных тканей всех типов активный кислород не повреждает структуру волокон ткани сохраняет яркость препятствует потере насыщенности цвета эффективен уже при +30°C ..