• В корзине пусто!

Отбеливатель для белья 0,2 кг, Маротех

Модель: 4823317135670

До конца акции осталось:
Цена
14 грн.
18 грн.
  • 12 грн./шт. при заказе от 2 шт.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики Вместе дешевле (смотреть)
  Відбілювач та плямовивідник для білих речей - надає свіжість, ефективно видаляє забруднення. З активним киснем, без хлору, діє від 30С
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Машинне прання: Залежно від міри забруднення, додайте 30-60 г (1-2 ст. ложки) відбілювача до прального порошку у відділення для основного прання пральної машини. Ефективний вже при 30 градусах. Для досягнення максимального ефекту засіб треба засипати безпосередньо в барабан пральної машини. Ручне прання: Залежно від міри забруднення, повністю розчиніть у 3 л води разом з пральним порошком 30-60 г (1-2 ст. ложки) відбілювача. Прати при температурі від 30 градусів. Видалення стійких плям або відбілювання шляхом замочування: Необхідно попередньо випрати білизну, що обробляється. Залежно від міри забруднення, повністю розчиніть у 3л теплої води 40-80 г (2-3 ст. ложки) відбілювача та витримайте в розчині білизну 20-30 хв. періодично помішуючи (більш довге замочування не наносить шкоди). Потім ретельно виполоскати. Температура води замочування 40-50 градусів, з підвищенням температури води ефективність засобу підвищується.
 
Склад: Перкарбонат натрію (більше 25%), натрію карбонат, НПАР (менше 5%), активатор ТАЕД, оптичний відбілювач, парфумерна композиція.
 
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Основные характеристики
Вес/объём200г
НазначениеОтбеливание
Страна-производительУкраина

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв