• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Средство для удаления плесени / грязи Антиплесень триггер

Модель: 4823317221557

Цена
62 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
Засіб для догляду за унітазами та ванною кімнатою.
Ефективний засіб для швидкого видалення плісняви, грибка, бруду, залишків мила з ванн, раковин, унітазів, кахельної плитки. Видаляє бруд зі швів та чорне нашарування. Усуває неприємні запахи, робить поверхні гігієнічно чистими.
 
Спосіб застосування: перед використанням перевірити стійкість покриття до засобу на непримітній ділянці поверхні. Встановити носик розпилювача на позначку ON.  Нанести засіб на пляму плісняви або забруднення, витримати 20 хвилин, ретельно протерти губкою і змити великою кількістю води. Для видалення застарілих плям процедуру рекомендовано повторити. Після застосування промити розпилювач водою і встановити в положення OFF.
 
Вода очищена, НПАР менш 5%, гідроксид натрію, кальцинована сода
Характеристики
Основные характеристики
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317221557
Артикул 78681
Объём 750 мл
Основные характеристики
Назначение Антиплесень
Страна-производитель Украина
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

  Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник O..
Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був..
Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був ..
Засіб для догляду за унітазами та ванною кімнатою.  Ефективний засіб для видалення бруду, плям, їржі, нашарування вапна та мила з акрилових та емальованих поверхонь, сан виробів (акрилових ванн, душових кабін,гідромасажних ванн). А також для чищення унітазів, виробів із кераміки, кахелю та плит..