• В корзине пусто!

Средство для мытья унитазов Атлантика 0,5 л Маротех

Модель: 4823317221342

Цена
23 ₴
30 ₴
В наличии
Производитель:
Серия:
Объём
0,5 л
Смотреть все характеристики Вместе дешевле (смотреть)

Описание Средство для мытья унитазов Атлантика 0,5 л Маротех

   Ідеальний засіб для видалення іржі, вапняного та нальоту кальцієвого мила з санвиробів, кахлю, керамічної плитки, ефективно розчиняє вапняний камінь та різновиди відкладення солей сечової кислоти (сечовий камінь) на поверхнях унітазу, органічних і неорганічних забруднень з унітазів, вбиває бактерії, усуває неприємні запахи. Очищає поверхню від цвілі та слідів залишків мила. Не містить хлору. Завдяки густій формулі засіб рівномірно розподіляється на поверхнях. Ковпачок захищений від відкриття дітьми.

Спосіб застосування:
Щоб відкрити пляшку, треба натиснути на боки ковпачка і повернути проти ходу годинникової стрілки. Для очищення унітазу, що очищується, витримати 15-20 хв., прочистити і змити водою. При необхідності обробку повторити. Для очищення підлоги, плитки, сантехнічної арматури, пластмаси: мити розчином 30-45 мл (2-3 столових ложки) засобу на 3 літри води, потім ретельно змити водою. Застосовувати засіб при кімнатній температурі. У разі замерзання, засіб відігріти до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються.

Склад: вода, кислоти від 5 до 15%, Н ПАР до 15%, спирт ізопропіловий, загущувач, віддушка.

Заходи застереження: Обережно! Містить кислоти! При роботі рекомендується використовувати щітку і гумові рукавички. При попаданні засобу на шкіру або в очі - негайно ретельно промити великою кількістю проточної води! При необхідності звернутися до лікаря. Зберігати щільно закритим у вертикальному положенні в недоступному для дітей та тварин місці. Не застосовувати для чищення чутливих до кислот поверхонь (мармур, акрил, емаль). Не змішувати з відбілюючими та іншими миючими засобами.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Характеристики Средство для мытья унитазов Атлантика 0,5 л Маротех

Основные характеристики
Штрихкод4823317221342
Артикул79314
Объём0,5 л
Основные характеристики
НазначениеДля унитазов
Страна-производительУкраина

Отзывы (0) Средство для мытья унитазов Атлантика 0,5 л Маротех

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары
25%
   Ідеальний засіб для видалення іржі, вапняного та нальоту кальцієвого мила з санвиробів, кахлю, керамічної плитки, ефективно розчиняє вапняний камінь та різновиди відкладення солей сечової кислоти (сечовий камінь) на поверхнях унітазу, органічних і неорганічних забруднень з унітазів, вби..
30%
  Эффективно удаляет загрязнения различной стойкости и природы: известковый налет, ржавчину, уриновые отложения и прочее. Гель также уничтожает бактерии и другие микроорганизмы, устраняет неприятные запахи. В составе отсутствует хлор. Используйте средство только согласно инструкции по применени..