• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Средство для мытья стеклянных поверхностей Лимон запаска 500 мл, Маротех

Модель: 4823317335322

Цена
20 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
  Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.
 
Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був збоку, рівномірно нанесіть засіб на забруднену поверхню, 2-3 раза натиснувши курок. Потріть насухо м'якою не ворсистою тканиною або папером. Після використання поверніть носик розпилювача, щоб вказівник OFF був зверху. Не використовуйте для очищення полірованих та лакованих поверхонь.
 
Склад: Вода очищена, розчин аміаку (нашатир), оксідет, запашник, ізопропіловий спирт, консервант, харчові барвники.
Характеристики
Основные характеристики
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317335322
Артикул 76683
Объём 500 мл
Основные характеристики
Назначение Для стёкол
Страна-производитель Украина
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був..
Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був ..
Засіб для догляду за унітазами та ванною кімнатою.  Ефективний засіб для видалення бруду, плям, їржі, нашарування вапна та мила з акрилових та емальованих поверхонь, сан виробів (акрилових ванн, душових кабін,гідромасажних ванн). А також для чищення унітазів, виробів із кераміки, кахелю та плит..
  Чистячий засіб для кухні АНТИЖИР інтенсивно видаляє жир, застарілі та особливо стійкі органічні, олійно-жирові та білкові забруднення, нагар, кіптяву з різних кухонних поверхонь та кухонної побутової техніки (внутрішніх поверхонь духовок, духових шаф, мікрохвильових печей та ін.). Ефективно в..