• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Чистящее средство для ванной комнаты триггер 750г Маротех

Модель: 4823317221687

Цена
62 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
Засіб для догляду за унітазами та ванною кімнатою.
  Ефективний засіб для видалення бруду, плям, їржі, нашарування вапна та мила з акрилових та емальованих поверхонь, сан виробів (акрилових ванн, душових кабін,гідромасажних ванн). А також для чищення унітазів, виробів із кераміки, кахелю та плитки. Вбиває бактерії, усуває неприємні запахи, робить поверхні гігієнічно чистими. Не містить хлору, абразивних часток та фосфатів.
 
Спосіб застосування: Встановити носик розпилювача на позначку ON.  Нанести засіб на зволожену поверхню, що очищується, витримати 2-3 хвилини, протерти губкою і змити великою кількістю води. При наявності пошкоджень, а також перед чищенням кольорових акрилових або емальованих ванн і раковин необхідно провести тест в непомітному місті на стійкість покриття або кольору, витримати засіб близько 5 хв. Після застосування промити розпилювач водою і встановити в положення OFF.
 
Суміш кислот 5-10%, НПАР менш 5%, віддушка, вода очищена.
Характеристики
Основные характеристики
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317221687
Артикул 78682
Объём 750 мл
Основные характеристики
Назначение Для ванной
Страна-производитель Украина
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

  Чистячий засіб для кухні АНТИЖИР інтенсивно видаляє жир, застарілі та особливо стійкі органічні, олійно-жирові та білкові забруднення, нагар, кіптяву з різних кухонних поверхонь та кухонної побутової техніки (внутрішніх поверхонь духовок, духових шаф, мікрохвильових печей та ін.). Ефективно в..
Чистячий засіб для кухні АНТИЖИР інтенсивно видаляє жир, застарілі та особливо стійкі органічні, олійно-жирові та білкові забруднення, нагар, кіптяву з різних кухонних поверхонь та кухонної побутової техніки (внутрішніх поверхонь духовок, духових шаф, мікрохвильових печей та ін.). Ефективно видаляє..
Чистячий засіб для плит інтенсивно видаляє жир, застарілі та особливо стійкі органічні, олійно-жирові та білкові забруднення, нагар, кіптяву з різних кухонних поверхонь та кухонної побутової техніки (внутрішніх поверхонь духовок, духових шаф, мікрохвильових печей та ін.). Ефективно видаляє неприємні..