• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Жидкое мыло Хозяйственное 700 мл, Маротех

Модель: 4823317635316

Цена
25 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
   Рідке господарське мило ТМ "MARIO" - якісний продукт, вироблений близьким за своїми якостями до всім знайомого з дитинства кускового господарського мила. Якісно пере в горячій і холодній воді, економно витрачаеться, чудово відпирає забруднені речі. Підходить для всіх видів прання: ручного та для прання в пральній машині автомат. Може використовуватися для прання у воді будь-якої жорсткості. Є універсальним засобом для прибирання в оселі: миття підлог, кухонь, посуду, предметів сантехніки. Єфективно усуває забруднення на будь-яких поверхнях.
 
Спосіб застосування: ручне прання - 50 мл засобу (для прання в жорсткій воді 100 мл засобу) розчинити в 5 л теплої води, покласти речі у розчин і залишити на 10-15 хвилин, після цього випрати; прання у машині автомат - використовувати 50 мл засобу ( при сильному забрудненні, а також для прання в жорсткій воді -100 мл засобу) на 1 прання; прибирання - 50 мл засобу розчинити в 10 л теплої води. Перед застосуванням збовтати!

Заходи застереження: Не можна піддавати безпосередньому впливу сонячного проміння. Запобіжні заходи: зберігати в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, при попаданні в очі промити водою.

Умови зберігання: від -5 до +25С
 
Склад: вода, аніоноактивні ПАР <5%, неоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, хлорид натрію, барвник, консервант
Характеристики
Основные характеристики
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317635316
Артикул 76690
Объём 700 мл
Основные характеристики
Вес/объём 700мл
Группа товаров Мыло, Хозяйственное мыло
Страна-производитель Украина
Форма выпуска Жидкие
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Жидкое мыло Хозяйственное Лимон 700 мл, Маротех

Производитель: Маротех
Модель: 4823317635330

25 грн.

В наличии
   Рідке господарське мило ТМ "MARIO" - якісний продукт, вироблений близьким за своїми якостями до всім знайомого з дитинства кускового господарського мила. Якісно пере в горячій і холодній воді, економно витрачаеться, чудово відпирає забруднені речі. Підходить для всіх видів пра..

Детское мыло дойпак 0,3 л Облепиха Лапуня

Производитель: Маротех
Модель: 4823317821351

16 грн.

В наличии
    Жидкое мыло "Лапуня" с экстрактом плодов облепихи специально разработаны для детей. Мягкие моющие компоненты бережно очищают кожу ребенка, сохраняя ее естественный водно-жировой баланс. Экстракт облепихи питает, увлажняет и регенерирует кожу, возвращает ей эластичность, ..

Детское мыло дойпак 0,3 л Липа Лапуня

Производитель: Маротех
Модель: 4823317821344

16 грн.

В наличии
   Жидкое мыло "Лапуня" с экстрактом липы специально разработаны для детей. Мягкие моющие компоненты бережно очищают кожу ребенка, сохраняя ее естественный водно-жировой баланс. Экстракт липы питает, увлажняет и регенерирует кожу, возвращает ей эластичность, устраняет ощущение ст..