• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Моющее средство Чистый пол, Маротех

Модель: 4823317221533

Цена
35 грн.
В наличии
Производитель:
Серия:
Смотреть все характеристики
Для прибирання підлоги та поверхонь із різноманітних матеріалів: ламінат, лінолеум, паркет, керамічна плитка, мармур.
 
Розчинити 40 мл засобу на 5л води та вимити підлогу. Для більш забрудненої підлоги збільшити концентрацію засобу до 60 мл. Перед використанням на делікатних поверхнях рекомендується протестувати засіб на невеликій, непомітній ділянці.
 
Склад: А-ПАВ до 10%, Н-ПАВ до 8%, натр їдкий, трилон Б, консервант, барвник, віддушка, вода очищена.
Характеристики
Основные характеристики
Страна производства Украина
Штрихкод 4823317221533
Артикул 76686
Объём 1 л
Основные характеристики
Назначение Для полов
Страна-производитель Украина
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Засіб для догляду за унітазами та ванною кімнатою.Ефективний засіб для швидкого видалення плісняви, грибка, бруду, залишків мила з ванн, раковин, унітазів, кахельної плитки. Видаляє бруд зі швів та чорне нашарування. Усуває неприємні запахи, робить поверхні гігієнічно чистими.   Спосіб застос..
  Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник O..
Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був..
Призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішних панелей електропобутових приладів, хромованих поверхонь із нержавіючої сталі та ін. Засіб очищає поверхню, не залишає плям та розводів, надає блиск.   Поверніть носик розпилювача, щоб вказник OFF був ..