• Кошик порожній!

Шампуні для волосся об'ємом 400мл

У наявності

62 грн.

20%
У наявності

89 грн.71 грн.

У наявності

62 грн.

Показано з 1 по 24 з 49 (всього 3 сторінок)
Шампуні для волосся об'ємом 400мл

Шампунь для волосся є найбільш популярним косметичним засобом. Він не схильний сезонності і купується круглий рік. Асортимент даного виду продукції дуже великий, і щоб вибрати, що нам необхідно – ми повинні знати потреби нашого волосся. Критерієм для вибору служать не тільки призначення і властивості продукту – часто нам необхідно вибрати за об’ємом.

Існують такі варіанти вибору:

  • Пробники. Випускаються в сошетках, зручні для подорожей та відряджень. Немає необхідності брати з собою об'ємні флакони, коли ми їдемо на 2-3 дні в дорогу;

  • Шампуні об'ємом 250мл, 400мл і 500мл.

  • Флакони від 1000мл і більше. В основному це професійні засоби для салонів краси.

Найпопулярнішим розміром є шампунь 400мл. Адже його можна використовувати вдома, для всієї родини, або взяти з собою на море – шампунь 400мл. вистачить для двотижневої подорожі.

Ціна на шампунь 400мл

Вартість залежить від призначення даного засобу, бренду та інших властивостей. Купівля шампуню 400мл. для домашнього використання є найекономічнішою, адже вартість флакона, розподіляється на весь продукт, і чим він менший – тим вище ціна за мл. засобу.

В інтернет магазині Аврора-Стиль можна купити шампунь 400мл від 50 до 120 грн, в залежності від виробника і призначення. Звичайно, на ринку існують і більш низькі ціни, але ми не рекомендуємо купувати дуже дешевий шампунь – можна зіпсувати свої волосся неякісним продуктом. А відновлюючі засоби коштують недешево і в підсумку витратите набагато більше.