Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Як правильно знімати гель лак з нігтів

В кінці 70-х років у світі нігтьового дизайну стався мега-прорив! Американський стоматолог за освітою і хімік в душі Стюарт Нордстр створив новий мономер Solar Nail, здатний зміцнити нігтьову пластину, але при цьому роблячи її більш гнучкою і міцною. Ця технологія отримала назву Shellac, а готовий продукт – Creative Nail Design (CND).

В нинішній час, де постійно усі «бігом-колом», гель-лак (або шелак) став справжньою паличкою-виручалочкою для жінок, ставши гідною альтернативою звичайному покриття лаком!

Бувають моменти, коли немає часу звернутися до майстра манікюру, щоб зняти покриття, тому наважуємося швидко зняти гель лак в домашніх умовах це можна зробити без проблем! Найголовніше пам'ятати – не намагайтеся самостійно здирати або відривати лак від поверхні нігтя – так ви можете запросто пошкодити свої нігтики. В кінцевому результаті ніготь стає тонким і чутливим, і може деформуватися.

C:\Users\user\Desktop\43c5e388be4d7605978060dd3cfbd395 (1).jpg

C:\Users\user\Desktop\Depositphotos_70953165_m-2015-2.jpg
                                                                       

Структура нігтя

 

Зняття гель-лаку не настільки трудомісткий процес і його можна зняти самій дома. Його суть полягає в наступному: потрібно взяти ватний диск змочити його в спеціальній рідині, прикласти до нігтів і замотати їх фольгою, трошки почекати і зчистити залишки апельсиновою паличкою. Але все не так просто...!)

Що ж ближче до справи! Зняти гель лак з нігтів можна двома методами: механічним або хімічним. Кожен з методів включає в себе різні техніки виконання, розглянемо їх.

ХІМІЧНИЙ МЕТОД

Зняття гель-лаку за допомогою затискачів, силіконових ковпачків або фольги

Ми часто можемо чути, що гель-лак псує нігті, особливо коли носити його довго. Однак, це не зовсім так. Справа не так в хімічному складі покриття, як неправильно виконаної процедури зняття його. Якщо ви вирішили робити цю процедуру вдома, то ми рекомендуємо відмовитися від зняття гель-лаку ацетоном і використовувати професійні рідини.

Даний метод заснований на руйнування структури гель-лаку за допомогою ацетоновмісних розчинників, і він не дуже нешкідливий, так як робить нігтьову пластину більш крихкою.

Отже, нам знадобиться:

  • Ватяні диски або їх можна замінити безворсовими серветками, ватою (що є під рукою). В інтересах економії можна розрізати ватний диск на чотири шматочки, потрібно всього 10 шматочків.

  • Професійна рідина для зняття гель-лаку.

  • Апельсинові палички або пушер-лопатка.

  • Манікюрна пилка з абразивністю від 100 до 180 грит або баф для опіла верхнього покриття.

  • Фіксатори для ватяних дисків: фольга, кліпси-затискачі або силіконові ковпачки – 10 шт.

  • Масло для кутикули або живильний крем (його акуратно наносять на кутикулу і бічні валики нігтя).

Етапи роботи:

  • Перед тим, як почати процедуру, потрібно змастити шкіру навколо нігтів маслом для кутикули або живильним кремом.

  • Спочатку за допомогою манікюрної пилочки, з абразивністю від 100 до 180 грит або бафа спилюємо верхній шар покриття (топове покриття, не сильно спилюючи кольорове покриття), так спеціальний розчин зможе глибше проникати в гель, що прискорить процес його зняття.

C:\Users\user\Desktop\703284_471023.jpg

  • Потім до покриття прикладають попередньо змочений в рідині для зняття гель-лаку розрізаний ватний диск (ватку або безворсову серветку), обертаємо нігті фольгою (одягаємо кліпси-затискачі або силіконові ковпачки). Що стосується кліпс-затискачів і силіконових ковпачків, то перше треба зауважити, що вони пригодні для багаторазового використання порівняно з фольгою. Тут кожен сам собі майстер.

  • Залишаємо на 10-15 хвилин в залежності від товщини шару топа, гель-лаку і бази. Треба буде через деякий час подивитися або відшаровується покриття, якщо ні, залишити ще деякий час. Перед нанесенням просоченої ватки спеціальним засобом – прочитайте його рекомендації по використанню на упаковці.

C:\Users\user\Desktop\cb30416f-abb7-45b7-9a13-2efae3f27866_640x490_fit.jpg

  • Після того, як розчинник зруйнував структурні зв'язки та гель-лак відходить від нігтя невеликими лусочками, його потрібно прибирають апельсиновою паличкою або пушер-лопаткою.

Новачкам не рекомендують використовувати металеві інструменти – бажано використовувати тільки апельсинові палички. Однак, при використанні інструментів рекомендуємо проявити розумну обережність і не тиснути ними на нігті.

  • Знімайте відстав гель-лак м'якими, штовхаючими рухами, зростання нігтя, не давлячи і не зриваючи покриття.

  • Після того, як всі залишки покриття були видалені, потрібно зашліфувати нерівності на нігті пилочкою 180-240 грід або бафом. Також надати цій же пилкою форму вільного краю нігтя.

  • Завершальним етапом наносимо масло для кутикули навколо нігтя, легкими масажними рухами і використовуй крем для рук, щоб зволожити шкіру.

 

Зняття покриття спеціальними серветками з просоченням

Ті ж етапи ми робимо і з спеціальними серветками з просоченням. Це серветки змочені в розчині і упаковані в герметичні пакети для зручності використання. Цей спосіб відрізняється тільки тим, що вам не знадобляться фольга, кліпси або ковпачки. Запилюємо топ, відриваємо пакетики, всередині вже лежать змочені серветочки, закріплюємо пакетики на нігтях і чекаємо, ті ж 10-15 хвилин. Далі процедура ідентична з попереднім варіантом.

Потрібно врахувати, що це одноразові серветки і коштують не дешево. Буває, іноді, не з першого разу виходить зняти покриття.

 

МЕХАНІЧНИЙ МЕТОД

Зняття гель-лаку з допомогою апарату

Зняття апаратом – це швидкий і досить щадний спосіб зняття шелаку в професійних руках майстра. У нинішній час все більше стає популярним даний спосіб зняття покриття (як і манікюру) в домашніх умовах. Краща насадка для зняття гель-лаку: керамічна або твердосплавна «кукурузки».

C:\Users\user\Desktop\unnamed.jpg

Варіанти фрез

До плюсів використання фрезера можна віднести високу швидкість зняття покриття (якщо використовувати професійний фрезер зі швидкістю від 30 тис. об/хв., а краще 35 тис. об/хв. Все що менше, призначене для видалення кутикули і зайвої шкіри), процедура займає до 10 хвилин. Цей метод зняття покриття дозволяє обходитися без спеціальних рідин, які містять у складі хімічні елементи і можуть викликати подразнення чутливої шкіри або алергію.

Етапи роботи:

  • Беремо обраний нами фрезер і вставляємо насадку «кукурузки».
  • Фіксуємо руку, щоб рівномірно розподіляти тиск апарату на нігті. Зручно якщо лікоть буде впиратися в стіл.
  • Знімаємо гель-лак обережно, погладжуючими рухами зверху вниз (від кутикули до вільного краю нігтя), щоб не було неприємних відчуттів, таких як печіння.

C:\Users\user\Desktop\freza-dlya-snyatiya-gel-laka-12.jpg

  • Напрямок руху фрезою робити тільки по ходу обертання насадки. Якісні апарати мають функцію «реверс», з її допомогою можна змінити сторону обертання (вліво або вправо). Спилюємо покриття до бази, щоб не пропиляти сам ніготь.

  • Потім ми шліфуємо відросла нігтьову пластину з боку кутикули м'яким бафом, який не зменшує товщину нігтів (180-200 грит), ним же поліруємо спиляний гель-лак до бази і краю нігтів.

  • І тільки після цього робимо манікюр!

Важливо пам'ятати – використовувати фрези тільки за призначенням, не потрібно видаляти кутикулу насадкою для зняття гель-лаку.

Вдало вам попрощатися зі старим покриттям! І не забувайте про заходи обережності, дбайливо ставитеся до своїх нігтиками.

Любіть себе!!!