Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Пензлі для макіяжу

У наявності

234 ₴

У наявності
У наявності

221 ₴

У наявності
У наявності

209 ₴

У наявності
У наявності

209 ₴

У наявності
У наявності

278 ₴

У наявності
У наявності

209 ₴

У наявності
У наявності

218 ₴

У наявності
У наявності

177 ₴

У наявності
У наявності

218 ₴

У наявності
Виробник: Elixir

306 ₴

У наявності
У наявності

306 ₴

У наявності
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Пензлі для макіяжу

Дівчата, які використовують декоративні косметичні засоби, погодяться, що пензлі для макіяжу – невід'ємний атрибут. Завдяки наявності цих інструментів кожна панночка може рівномірно і правильно нанести make-up, та виглядати чарівно.

Види пензлів для макіяжу

Пензлі для візажу можуть бути з натуральним або синтетичним ворсом. Для рідких і кремових текстур необхідні тільки синтетичні пензлі для макіяжу, для нанесення пудри або рум'ян краще використовувати натуральні.

Базові пензлі для макіяжу в домашніх умовах можна розділити на декілька груп, в кожну з яких входить по декілька найменувань:

  • обличчя (для пудри, рум'ян, консилера, хайлайтера, скульптора, коректора і тональної основи);

  • очі (для брів, вій);

  • губи ( для помади).

Бездоганний професійний макіяж вимагає освоєння певних технік нанесення того чи іншого косметичного продукту. Це відбувається за допомогою пензлів, тому вони грають важливу роль. Враховуючи, що багато пензлів для домашнього макіяжу багатофункціональні, то починаючому візажиста досить купити набір з 6-8шт. Надалі, у міру набуття досвіду, можна докупити відсутні пензлики. Важлива деталь, про яку потрібно пам'ятати при виборі: професіонали зазвичай замовляють собі пензлі з довгою ручкою, ними зручніше наносити макіяж іншій людині. Якщо фарбувати себе, то це зручніше робити пензликом з короткою ручкою.

Щоб пензлі служили вам довго - не забувайте за ними доглядати. Краще для очищення використовувати спеціальні засоби, але в крайньому випадку можна використовувати шампунь. Бажано щоб він був без бальзаму та кондиціонера.

Де купити і яка ціна

У професійних інструментів відомих брендів звичайно вартість висока, але для домашнього макіяжу можна пензлі для макіяжу купити недорого. Наприклад в інтернет магазині Аврора Стиль можна вибрати якісні пензлики білоруських виробників декоративної косметики Relouis і LuxVisage, вони точно задовольнять потреби не тільки візажистів-початківців , але й професіоналів, що використовують дані вироби для роботи.

Остерігайтеся підробок! На ринку багато продукції яка не має ніякого відношення до тих назв, які на ній написано. Ціна на якісний пензлик не може бути низька, адже ворс в оригінальних натуральних пензлях набивається вручну і має відповідати багатьом стандартам.