Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Правила повернення та обміну

Ми ретельно перевіряємо замовлення перед відправкою на відповідність по терміну придатності, на відсутність пошкоджень упаковки та інш. недоліків. 

На усі товари є гігієнічні висновки на сертифікати. Продукція зберігається в опалюваному складі при температурі на нижче +10°С

Разом з замовленням покупець отримує видаткову накладну з переліком товару, ціною та загальною сумою.

Правила прийому замовлень

  • При отриманні товару через кур’єра, або у пункті самовивозу Покупець має переконатися у фактичній відповідності товарів до накладної, а також на відсутність пошкоджень упаковки та її цілісності. У випадку виявлення неспівпадіння чи недоліків товару - ви можете відмовитись від отримання та повернути оплату за таке замовлення.
  • У разі отримання посилки у відділені логістичної компанії Покупець має розкрити та перевірити її на відсутність пошкоджень упаковки та відповідність товару замовленню. 
  • Щоб повернути попередню оплату за пошкоджений товар, необхідно у довільній формі скласти акт прийомки, який також має підписати працівник відділення та відправити його на нашу адресу. Також бажано зробити фото пошкодженого товару і також надіслати нам.

Обмін товару

У разі виявлення прихованого браку товару після його отримання –повідомте інформацію нашому менеджеру із зазначенням деталей браку і ми надішлемо вам заміну без оплати за доставку. В окремих випадках ми можемо попросити надіслати для перевірки бракований товар або його фотографію.

Правила повернення товару

Протягом 14 днів після отримання Покупець має право повернути товар Постачальнику.

Для цього необхідно зв'язатись з менеджером магазину та узгодити деталі повернення.

Упаковка товару має бути цілою, без деформації та подряпин.

Якщо товар буде відправлятись транспортною службою - оплату за доставку проводить Покупець. 

Повернення оплати - протягом трьох днів після отримання повернутого товару.

Перелік товарів, що не підлягають поверненню згідно Постанови Кабінету Міністрів  № 172 від 19 березня 1994р.

 

З усіх питань ви можете зв'язатися з нами по тел: +38(093)995-47-38