• Кошик порожній!

Косметика по оптовій ціні

Інтернет магазин Аврора Стиль – структурний підрозділ компанії Аврора Стиль, імпортера та дистрибьютора косметики з Європи.

На нашому сайті ви можете купити косметику оптом та в роздріб.

Як купити косметику по оптовій ціні (інструкція)

Всі ціни представлені на сайті - роздрібні. Якщо ви оптовий покупець, або бажаєте купити косметику в роздріб по оптовій ціні - для зручності вам потрібно вибрати спосіб показу “ТАБЛИЦЯ”.

Для кожного товару вказана кількість яку потрібно покласти в корзину, щоб активізувалася оптова ціна. Ціна в корзині перерахується в залежності від вашого вибору. Для вибраного товару оптова ціна діє незалежно від загальної суми замовлення.

Великий опт, дилерська ціна

Якщо ви оптова компанія, або інтернет магазин косметики і бажаєте представляти один з наших брендів у себе в регіоні - напишіть на partner@avrora-style.com.ua коротенький запит, де вкажіть ваше місто, який бренд вас цікавить, та контактну інформацію для зв'язку. Ми підготуємо персональну пропозицію та зв'яжемося з вами для подальшого обговорення співпраці.

Яку косметику можна купити оптом

На нашому сайті представлені виробники продукцію яких ми імпортуємо самі чи являємось офіційними дистриб'юторами, а також партнерські товари.

Перелік брендів доступних для оптової продажі: