• Кошик порожній!

Шампуні Вітекс

20%
У наявності

61 грн.49 грн.

20%
У наявності

71 грн.57 грн.

20%
У наявності

127 грн.102 грн.

20%
У наявності

127 грн.102 грн.

20%
У наявності

67 грн.54 грн.

20%
У наявності

67 грн.54 грн.

20%
У наявності

67 грн.54 грн.

20%

58 грн.46 грн.

У наявності
У наявності

58 грн.46 грн.

Показано з 1 по 24 з 73 (всього 4 сторінок)
Шампуні Вітекс

Білоруські шампуні Вітекс відомі тільки у себе на батьківщині, вони популярні на теренах усіх країн СНД. Успіх до виробника прийшов всупереч відсутній рекламі, і багато покупців віддають перевагу їх продукції перед виробниками глобальних світових брендів.

Чим же хороші шампуні Вітекс?

  • Якість – факт, який не потребує доказу. Ім'я бренду викликає довіру навіть у людей, які не користувалися раніше засобами для волосся Вітекс.

  • Асортимент – маркетологам бренду можна поставити вищий бал. Вони вивчили всі проблеми волосся і створили вироби, які вирішують кожну з них.

  • Народне визнання. Шампуні Вітекс купити в Києві або в Україні досить легко, вони дуже популярні і кожна торгова точка намагається тримати їх у своєму асортименті.

  • Склади. Своя дослідна лабораторія дозволяє створювати унікальні препарати з передовими розробками.Компанія витрачає значні кошти на розвиток науково-технічної бази і на навчання своїх співробітників.

  • Вартість шампунів Вітекс. Ціна на дані засоби середньо-бюджетна, можна вибрати від 60 до 100грн, але якщо взяти співвідношення ціна-якість, то зрозумілий ажіотаж на дані товари.

У портфелі виробника близько 80 серій, і у багатьох є шампуні для волосся, бальзами-кондиціонери, маски.

Найбільш популярні серії:

Каталог шампунів Вітекс включає в себе близько 70 найменувань.

  • За типом волосся: жирного, сухого, пофарбованого, будь-якого типу;

  • За призначенням: відновлюючі, зміцнюючі, від випадіння, для зростання, блондинок, брюнеток, від сивини, професійні, дитячі, чоловічі.

Аврора-Стиль пропонує тільки оригінальний білоруський шампунь Вітекс. На всі вироби є гігієнічні висновки та сертифікати.

Якщо ви підписані на розсилку новин, то ви будете знати коли у нас найнижчі ціни на товари даного виробника.

Доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України.