Опис товару Підводка для очей рідка CLARESA BLACK BY NATURE супер чорна 4 г, 5903819811827
Призначення
Для створення стрілок.
Переваги підводки CLARESA BLACK BY NATURE
- Глибокий, атласний чорний колір класичної підводки BLACK BY NATURE додасть незмінного класу та професійного завершення навіть мінімалістичному макіяжу очей.
- Сучасна формула інтуїтивно розподіляється по повіці, а коли застигає, залишається на 100% чорним до змивання.
- Залежно від кута застосування та натиску, BLACK BY NATURE створить лінії будь-якої товщини та дотримується кожної ідеї для ідеальної суперчорної лінії на повіці.
Основні характеристики
- Формула збагачена гліцерином, який пом'якшує епідерміс і знімає подразнення.
- Заповнює зморшки, підвищує еластичність і напругу шкіри.
- Прискорює процеси регенерації та оновлення.
- Глибоко зволожує та утримує в такому стані протягом довгого часу.
Спосіб застосування
Нанесіть на повіку, покриту пудрою або тінями.
Порада: Якщо ви нанесли на повіки щось жирне (консилер, базу, також крем!), закріпіть це пудрою або тінями. Завдяки цьому лінія протримається і не посиплеться протягом дня.
Склад
Вода, сополімер акрилату, гліцерин, сополімер стиролу/акрилату, сенегальська камедь акації, ксантанова камедь, гідроксиетилцелюлоза, дегідроацетат натрію, лимонна кислота, феноксіетанол, етилгексилгліцерин, бензилгліколь, кетон малини [+/-], Ci 77499
Характеристики Підводка для очей рідка CLARESA BLACK BY NATURE супер чорна 4 г, 5903819811827
Вага/об’єм
4г
Вироблено в
Польща
Властивості
Стійка
Група товарів
Підводка
Класифікація
Веганська,
Мідл маркет
Країна ТМ
Польща
Напрямок кольору
Чорний
Форма випуску
Рідкі
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.