• Кошик порожній!

Пензлі для тіней

24%
У наявності

102 ₴78 ₴

У наявності
  • 75 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 70 ₴ при замовленні від 3 шт.
24%
У наявності

110 ₴84 ₴

У наявності
  • 81 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 76 ₴ при замовленні від 3 шт.
30%
У наявності

81 ₴57 ₴

У наявності
  • 55 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 51 ₴ при замовленні від 3 шт.
26%
У наявності

114 ₴84 ₴

У наявності
  • 81 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 76 ₴ при замовленні від 3 шт.
30%
У наявності

106 ₴74 ₴

У наявності
30%
У наявності

106 ₴74 ₴

У наявності
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Пензлі для тіней

Набагато спростити створення макіяжу може хороша кисть для нанесення тінейПідбирати аксесуар слід в залежності від особливостей текстури використовуваного засобу, необхідної щільності покриття, застосовуваної техніки. 

Інструменти також важливі при створенні ідеального макіяжу, як і якісна косметика. Асортимент такий великий, що важко розібратися які купити, а які просто не приносять користі. У палетці часто бувають аплікатори. Ними можна тільки розподілити продукт по поверхні століття. Пензликами працювати набагато цікавіше.

Серед кращихх форм з передачі пігменту на очі вважається сплюснута кисть із закругленими краями. Їй обов'язково користуються професійні візажисти. Рівномірно розподіляє продукт.

Плоска (лопатка, язичок) являє собою прямокутну форму робочої сторони з гострими або злегка скошеними краями. Буває з довжиною ворсу 0,5 см - розставляє акценти, велика кісточка для тіней швидко розподіляє колір по всій необхідній поверхні.

Бочковидна - поглиблює світло в складці віка, розставляє акценти, зручно використовувати для нижнього віка.

Натуральний ворс підійде розсипчастим, сухим структурам. Він чіпляє частинки тіней і м'яко їх переносить. Вартість таких інструментів висока в порівнянні з синтетичними. Аксесуари зі штучним ворсом незамінні кремовим продуктам. Вони більш бюджетнті, прості в догляді.

Кисті для тіней види

для розтушовуваннядля нанесеннядля підводки
Конусоподібна, пишна, пухнаста. Робить гладкі переходи.Закруглена з коротким ворсом різного розміру. Наносить продукт рівномірно на всю повіку без плям та розводів.Синтетична скошена. Або тонка, з гострим кінчиком

 

Пензлі для тіней купити можна як окремо, так і набором. Велика розмаїтість форм, розмірів, матеріалів дозволяє експериментувати.

При роботі з інструментами є загальне правило: слабким натисканням виходить ніжне покриття, легке як серпанок, при сильному - інтенсивний, акцентований колір. Також насиченість залежить від щільності ворсу. Чим сильніше набита пензлик, тим інтенсивніше покриття і навпаки.

Декупити пензлі для тіней

В інтернет-магазині Аврора Стиль представлені товари для краси і догляду. У ка талог ах можна подивитися інформацію про вподобаному продукті. Кисті для тіней різних брендів і інші цікаві товари можна за каза ть в будь-який регіон України.