Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Як правильно наносити маску для волосся

Здавалося б, що складного у використанні звичної для всіх дівчат маски, призначеної для догляду за волоссям. Цей косметичний продукт став незамінним засобом у боротьбі за красу шевелюри, завдяки своїй здатності навіть найсухіші, ламкі та неслухняні локони перетворювати на м'які, блискучі та розсипчасті. Однак багато хто стикається з питанням, як наносити маску для волосся, щоб вона мала максимальний ефект і не зіпсувала зачіску після миття. Давайте розбиратися.

Як правильно користуватися маскою для волосся?

Щоб локони були слухняними та виглядали доглянуто, потрібно правильно мити голову та користуватися кондиціонуючими засобами.

Перший етап – це очищення: невелику кількість шампуню спінюємо в долонях після чого розподіляємо по шкірі голови та змиваємо. Промивати голову шампунем 2 рази. Шампунь на довжину не потрібно наносити, достатньо піни, яка утворюється при намилюванні прикореневої зони.

Після того, як шкіра голови належним чином очищена, приступаємо до догляду:

  1. Віджимаємо волосся, щоб з нього не стікала вода;
  2. Беремо потрібну кількість продукту і розподіляємо його по довжині, відступивши 10-15 см від коріння (інакше ніякого об'єму не буде і мити голову доведеться швидше);
  3. Для кращого розподілу можна прочесати локони гребінцем;

 

  1. Чекаємо час, вказаний виробником на упаковці;
  2. Після закінчення часу витримки все змиваємо (змивати можна холодною водою, так лусочки кутикулярного шару закриються і локони сильніше блищатимуть).


Перукарі радять: якщо хочете посилити ефективність навіть бюджетного продукту, нагрійте його.Просто надягніть на голову шапочку і прогрійте гарячим повітрям фена.

Використовувати поживні та відновлювальні продукти рекомендується 1 раз на тиждень. Якщо шевелюра сильно пошкоджена, потребує постійного зволоження та кондиціювання, наносити їх можна після кожного миття голови.

До чи після миття – коли наносимо?

Часто виникає питання: потрібно маску наносити на чисте чи брудне волосся? Це залежатиме від того, яким саме косметичним продуктом ви користуєтесь.

Якщо це класична поживна, зволожуюча або відновлююча формула, нанесення має здійснюватися після миття. Після використання шампуню кутикулярний шар очищається від забруднень, розпушується, лусочки піднімаються. Формула кондиціювання спрямована на заповнення порожнин, пригладжування структури волосин, завдяки чому можна спостерігати ефект легкого розчісування і гладкості.

Якщо ж йдеться про спеціалізовану маску, наприклад, для лікування шкіри голови або проти випадання, то слід використовувати її до миття. У складі таких засобів зазвичай присутні олії та компоненти, що стимулюють кровообіг. Їх обов'язково потрібно змивати інакше про чисті локони і прикореневі обсяги можна буде забути. Будь-які косметичні продукти, що наносяться на шкіру голови, використовують перед миттям.

Як правильно використовувати маску на волоссі: наносити на сухе чи мокре?

Тут діє той же принцип, що і при нанесенні на брудне або вимите волосся. До миття – на сухі, потім – на мокрі.

Є одна особливість: використовуючи продукт для догляду після шампуню, локони можна попередньо трохи просушити рушником, щоб з них не стікала вода, після чого закрутити їх у вузол і залишити на деякий час, щоб засіб подіяло краще. Особливо це актуально для засобів, чия консистенція є досить рідкою.

Деякі багатофункціональні маски можна використовувати як незмивний догляд (про це виробники зазвичай пишуть на упаковці). Невелика кількість засобу розтирають у руках та наносять на висушені кінчики. Тут головне не переборщити, інакше зачіска виглядатиме несвіжою.