Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Як користуватися кондиціонером для волосся

Не тільки представниці слабкої статі, а й чоловіки стали останнім десятиліттям застосовувати кондиціонер для волосся. При використанні одного шампуню виникають певні незручності:

  • миття голови видаляє з волосяного покриву натуральне ліпідне покриття, внаслідок чого шевелюра втрачає природний блиск;
  • пасма плутаються, рвуться при розчісуванні, елементи зачіски починають стирчати на всі боки;
  • тонке та рідке волосся щільніше прилягає до поверхні голови, демонструючи всім цей недолік.

Чим відрізняється бальзам від кондиціонера

Обидва засоби повинні використовуватися в системі догляду за волоссям. Відмінність визначається такими чинниками.

  1. Спосіб нанесення

Перший не використовується у кореневій зоні. Другий підходить для пасм від початку до кінця.

  1. Тривалість витримування (для засобів, що змиваються)

Кондиціонер найчастіше наносять на пару хвилин і змивають. Бальзаму потрібно до 5-ти хвилин, щоб активні компоненти справили свою дію.

  1. Різниця у функціоналі

Hair conditioner вирівнює кислотно-лужний баланс шевелюри, закриває лусочки кутикул, що піднялися, полегшує процес розчісування і укладання, надає локонам об'ємність. Він перешкоджає подальшому перерізу кінців пасмів, виключає потьмяніння відтінку фарбованого волосся, протидіє негативному впливу сонячної радіації.

Бальзам також позитивно впливає на pH. До того ж, має живильно-відновну дію, оскільки здатний проникати всередину волосяних стрижнів. Його тримають до змивання близько п'яти хвилин.

Що робити, коли хочете зупинитись на одному засобі? Для кучерявих, часто плутаються, негустих пасм краще купити кондиціонер для волосся.Для тьмяних, що втратили свою початкову силу та красу, знадобиться бальзам.

Як правильно користуватися кондиціонером для волосся

Засіб для покращення стану кутикул та поверхні волосся слід наносити згідно з рекомендаціями. Після миття голови шампунем потрібно його змити до кінця, а пасма віджати. Класичний склад контактує з шевелюрою всього 2 хвилини, а зайва волога знижує позитивну дію продукції догляду за волоссям.

Надмірна кількість перетворить пасма на жирні, важкі та недоглянуті «бурульки». При густій ​​консистенції достатньо вмісту розміром із велику горошину.

Після того, як засіб виконало свою функцію, його слід рясно змити теплою водою. Інакше силікони та олії забезпечать непривабливий вигляд вашої зачіски.

Як часто використовувати кондиціонер для волосся

Затребуваний при кожному миття голови. Він має збалансовану кількість компонентів, тому вміщує часте використання. Кислотне середовище зможе нейтралізувати надмірну кількість лугу, що є в шампуні.

Коли зроблено фарбування, хімічна завивка, то продукт слід вибрати відповідно до ситуації. Через 2-3 тижні пасмам буде потрібно додаткове зволоження і харчування, а це означає, що доглядову лінійку доведеться переглянути.

Види кондиціонерів для волосся

Незмивний кондиціонер

Додатково виконує функції бальзаму, що дуже зручно для користувача. Волосся легше розчісується, добре укладається, набуває природного блиску, відновлює свою цілісність по довжині стрижня, знижує ефект пушіння.

Спрей-кондиціонер для волосся.

Дуже популярний рахунок швидкості нанесення. Як і попередній вид, його не треба змивати водою. Руки залишаються чистими, тому спрей завжди стане в нагоді в середині робочого дня, в поїздці. Підходить для сухої та вологої шевелюри.

Єдине обмеження: для жирних пасм потрібно брати засіб на водній, а не масляній основі. Залежно від функціоналу здатний зволожувати, випрямляти, давати антистатичний та ультрафіолетовий захист, наповнювати стрижні волосся вітамінними добавками.

Професійний догляд можливий не лише у салоні. Вибираючи кондиціонер, беріть до уваги такі фактори:

  • Прямим пасмам потрібний продукт для об'єму волосся. Особливо це актуально для рідких та надмірно тонких волосків;
  • Надати гарний вигляд без гасіння при легкій хвилястості допоможе варіант зволожуючим ефектом;
  • Для кучерявого волосся типу «афро» важливе посилене зволоження та маслянисте підживлення;
  • Для пасм, що розпрямляються «праскою», а також у разі частого використання фена потрібен термозахисний кондиціонер;
  • Для завитих та пофарбованих – з UV-фільтром, що захищає пасма від вицвітання та вигоряння на сонці.

Шампунь і кондиціонер є необхідною парою для кожної людини, зацікавленої у здоров'ї та хорошому вигляді свого волосся.


Кондиціонер для волосся в домашніх умовах


Якщо раптом ви залишилися без улюбленого засобу, виручить м'ята. Багато хто заготовляє її для чаїв узимку, тому напевно така ароматна трава є у ваших кухонних запасах. За відсутності можна придбати в аптеці.

Візьміть невелику жменю свіжого листя або 1 столову ложку сушених і залийте 1 склянкою окропу. Настоювати 12 хвилин, потім процідіть. Наносити зручно за допомогою пульверизатора. Наявність ефірної олії надасть легкий аромат і підживить пасма. Також з'явиться ефект легшого розчісування.