Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Пудровий олівець для брів

У цій категорії немає товарів.

Пудровий олівець для брів

Пудровий олівець для брів

Суперлегкий заповнюючий і формуючий пудровий олівець для брів дозволяє задати правильну форму і скорегувати рідкісні від природи брівні дуги, надаючи їм візуальний об'єм і густину. За допомогою цього продукту можна підкреслити природний відтінок або зробити його більш насиченим, підібравши колір на 1-2 тони темніше власного.

Особливості косметичного засобу

Пудровий олівець для розмітки брів має ряд переваг:

  • Легка і м'яка текстура декоративного кошти підходить для створення контуру, а також заповнення окремих ділянок зсередини, імітуючи штрихами волоски.

  • Кольоровий пігмент лягає на поверхню будь-якого типу шкіри рівномірно.

  • Бордовий Склад продукту не скочується навіть при підвищеній жирності епітелію.

Підточувати стрижень бажано в сухому вигляді, а тим, хто не хоче обтяжувати себе процедурою заточування, можна використовувати олівець пудровий механічний для брів.

Нюанси при нанесенні

Щоб ефективно заповнити кольором брови, а потім пом'якшити краю контуру, необхідно після нанесення пігменту розчесати їх щіточкою.Якщо виникають проблеми з вибором відтінку для природного макіяжу, рекомендується підбирати тон, близький до базового кольору волосся.

Інтернет-магазин "Avrora Style" пропонує в асортименті пудровий олівець для брів Беліта, а також інших виробників, за найкращими цінами з доставкою по Україні. З нашою продукцією ваш макіяж буде виглядати ідеально весь день!