Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Порошок для освітлення волосся

Замість рідкої фракції при зниженні тону, зменшення інтенсивності відтінку пасм може використовуватися порошок для освітлення волосся. Він має дрібнодисперсну форму і стане в нагоді в 3-х випадках:
• знебарвить природну шевелюру, її забарвлений аналог;
• виконає різні моделі колорування або змінить тон всього обсягу волосся;
• замінить пінку, мус, додавши пишність пасмами (у разі відсутня барвний ефект).

Як застосовується пудра для освітлення (знебарвлення) волосся

Кожен із нас відрізняється кольором пасм, який формує природний пігмент. Якщо вони сивими, це означає, що всередині натуральний відтінок відсутній. Пудра хімічним шляхом змінює інтенсивність кольору, тому після отримання бажаного результату розпочати відновлення волосся.
 
Зображення фонів освітлення
У готовий набір по зміні інтенсивності відтінку входить порошок для освітлення волосся та речовина, що окислює. Їх слід ретельно змішати між собою, дотримуючись пропорцій від 1:1 до 1:6. Конкретне співвідношення залежить від бажаного способу обробки та компонентів продукту, що окислює. Тож уважно читайте інструкцію від виробника.

Чому освітлююча пудра так подобається жінкам

Існує кілька факторів, що підвищують довіру до цього засобу:
• відсутній неприємний запах, властивий більшості перукарень;
• пудра легко наноситься на відміну від фарби, де потрібен регулярний контроль розподілу суміші;
• пасма на 5-8 тонів вдається контрастно освітлювати не поетапно, а одночасно;
• освітлювальний порошок безпиловий, він не провокуватиме появу алергічних рішень і чхань;
• Витримка займає менше часу, ніж за інших способів (10-45 хвилин).
Склад пудри
Порошок для освітлення волосся є багатокомпонентною субстанцією, в якій кожен елемент виконує своє завдання.

Речовина

Функція

1

Перекись водню

Активує зміну відтінку за рахунок виділення активної форми кисню. Застосовується разом із пом'якшувальними речовинами. Взаємодіє із лугами, тому додається лише перед змішуванням інгредієнтів.

2

Персульфати калію, натрію або аміаку

Солі, що формують динаміку хімічних реакцій.

3

Буферні елементи

Лужні розчини, які підтримують, потрібно кислотно-лужний рівень. У процесі витримки порошку для освітлення волосся pH рівняється 11-12 одиницям.
 

4

Додаткове наповнення

Не допускаючі прояви побочного кольору пігменти, смягчающие речовини і пр..

1,5%-я пудра, що освітлює, не використовується через надмірно повільну реакцію. Це шкодить шкірі голови. 3%-й склад рекомендований для м'яких та негустих пасм. 6%-й варіант вважається найпоширенішим, оскільки справляється з жорсткою шевелюрою темного кольору. 12% аналог порошку застосовують з великою обережністю: витримують після нанесення не більше 10 хвилин, щоб виключити наступну ламкість локонів, опік голови.

Безпиловий порошок для освітлення волосся: дві технології застосування

Перукарі використовують у роботі 2 способи: відкритий та закритий. Вони відрізняються швидкістю протікання реакцій та кількістю компонентів.
Освітлення відносять до екзотермічного типу реакції, у якому утворюється багато тепла. При відкритому методі важливо, щоб рідка фракція з пудри не випарувалася, тому процес має швидко проходити. Тепло почне виділятися у повітря, тому не псує шевелюру.
Пудра для освітлення волосся закритим способом передбачає застосування фольги. Гідрофобний матеріал не пропускає вологу, отже, складу не загрожує висихання. Тут концентрація компонентів знижена, реакція проходить повільніше.
Майстри в салонах часто застосовують універсальний порошок для знебарвлення волосся. Він займає проміжне значення, так як забезпечує швидкість зміни відтінку пасм вище, ніж при закритій техніці, і нижче, ніж при відкритій.
Порошок для знебарвлення не рекомендується самостійно використовувати тим, хто не має досвіду застосування.