Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Механічний олівець для брів

У цій категорії немає товарів.

Механічний олівець для брів

Перший механічний олівець з'явився ще в 1869 році. Звичайно, він був не косметичний, а канцелярський. Користувачі швидко оцінили переваги такого виду виробів, а виробники в різних сферах почали їх виробництво.

У косметичному напрямку широко використовуються механічні олівці для брів, губ, очей.

Переваги механічного олівця

Сучасний цанговий механізм дозволяє висувати грифель самостійно на потрібну довжину. Для такого грифеля не потрібно точилка, що набагато спрощує використання. До того ж є м'які пасти, які точилкою неможливо загострити, він ламається і кришиться. З появою механічного олівця, виробники почали виготовляти різні варіанти грифеля, які неможливо було використовувати в дерев'яному олівці:

  • з пудровою текстурою;

  • на восковій основі;

  • гелеві олівці.

Для зручності застосування, часто виготовляють олівці зі щіточкою для брів

З недоліків слід зазначити неможливість провести тонку лінію, а також при сильно висунутому грифелі – кінчик може ламатися.

 

В інтернет магазині Аврора Стиль можна купити механічний олівець для брів популярних білоруських брендів Relouis, LuxVisage, LiLo або американський Realash.

На нашому сайті можна замовити безкоштовну доставку до будь-якого відділення Укрпошти – два-три дні і ваше замовлення буде доставлене.

Підписуйтесь на розсилку новин і акцій від Аврори Стиль – це гарантія покупки косметики за низькою ціною