Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Матовий ТОП для гель лаку

У наявності

135 ₴

У наявності
У наявності

135 ₴

У наявності
У наявності

296 ₴

У наявності
У наявності

128 ₴

У наявності
У наявності

128 ₴

У наявності
У наявності

70 ₴

У наявності
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Матовий ТОП для гель лаку

Матовий топ для гель лаку - прекрасна можливість істотно розширити той перелік ефектів, яких можливо досягти за допомогою манікюру. Даний тип верхніх покриттів нігтів дає можливість домогтися бархатистости на дотик, зорового відчуття волнистости і м'якості.

У нашому магазині компанії « Аврора Стиль » є можливість придбати краще верхнє покриття для манікюру за доступною ціною . Доступна вартість пояснюється тим, що купити матовий топ для гель лаку у нас на віртуальних сторінках сайту (працюємо онлайн ) можна не тільки недорого, але і від кращих європейських виробників. Не тільки великий асортимент , але і доставка по всій країні ( Київ , Дніпро, інші міста). Завдяки тому, що працюємо з провідними вітчизняними транспортними компаніями, нам доступна вся Україна .

Матове покриття для ваших нігтів, які види бувають?

Каталог нашого магазину, як уже говорили, дуже великий. Представлений матовий топ для нігтів (сама адекватна ціна ) , як з вельветовим, так і сатиновим ефектом. У чому між ними полягає різниця:

  • сатиновий - верхній шар, який допомагає створити на нігтях легкий ефект бархатистості, на дотик такий варіант не набагато відрізняється від глянцевого лаку. По закінченню деякого періоду після свого нанесення, він починає блищати ;

  • вельветовий - має, як вид вельвету (дуже благородна тканина), так і на дотик не сильно відрізняється від нього. Тримається на нігтях тривалий час.

Отже, сатиновий - тільки створює зоровий ефект, вельветовий - зорове і тактильне відповідність тканини, в честь якої названий.

Магазин «Аврора Стиль » - на зв'язку завжди!

Чому замовити кращий матовий топ в Україні коштує в нашій компанії? Ми працюємо по всій території країни не перший рік, співпрацюємо з провідними компаніями-виробниками, їх офіційними дистриб'юторами . Це дозволяє гарантувати якість товарів, їх доступну вартість. Зробити замовлення можна, як скориставшись формою заявки в режимі онлайн , так і зателефонуємо менеджерам компанії. Працюємо без перерв, вихідних. Інтерфейс сайту дозволяє здійснювати покупки навіть тим клієнтам, які не дуже добре розбираються в покупках в онлайн-режимі.

Як товарів магазину переконалися тисячі клієнтів по всій Україні, так само, як і в демократичній ціновій політиці нашої компанії.