Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Олія для нігтів та кутикул: питання та відповіді

Які задачі виконує олія для нігтів?

  1. Створюючи тонку плівку, вона блокує втрату вологи з нігтьової пластини;
  2. Пом'якшує та підживлює шкіру.
  3. Олія для нігтів та кутикули складається з рослинних, ефірних інгредієнтів, які допомагають зробити руки і нігті доглянутими.

У якій формі продається засіб?

Виробник випускає олію в олівці, ролері або в пляшечці. Перший, другий варіанти зручні тим, що вони ніколи не розіллються, якщо покласти в жіночу сумочку.

Яких результатів варто очікувати після застосування?

Олія для нігтів та кутикули містить компоненти, що знімають початкові запалення. Вона запобігає появі тріщин, збільшення числа задирок. Відбувається живлення та зволоження шкіри, відновлення після її видалення (при обрізному манікюрі). Для догляду необрізного кутикула пом'якшується настільки, що її легко відсунути апельсиновою паличкою до краю лунки.

Під час проведення експериментального аналізу використання продукту серед учасників віком 20-65 років отримали такі результати. Діаграми складені з урахуванням 6 параметрів.

Як часто використовувати олію для кутикули?

Декілька разів на день ми очищаємо руки від бруду. У твердій воді багато солей, в милі також містяться несприятливі для шкіри компоненти. Хтось стирає речі та миє посуд, не захищаючи руки. Все це призводить до появи шорсткості на шкірі, тріщин. Потрібен хороший засіб для відновлення нігтів та шкіри. Це завдання здатна виконати професійна олія для нігтів.

Вона застосовується:

  • щодня, з метою профілактики;
  • на початку процедури манікюру, щоб отримати пом'якшення кутикули, підготувати її до відсування (зрізання);
  • при тривалому використанні гель-лаку;
  • після обрізного манікюру, який вибирають для видалення кутикули (для дезінфекції прискорення регенерації клітин).

Яка олія для росту нігтів підходить дитині шкільного віку та підлітку?

Використовуйте продукцію на натуральній основі. Ефірна витяжка із чайного дерева, сандала, персика попередить запалення, проникнення грибка (коли діти гризуть нігті, а також рідко миють руки). Засіб на основі виноградної кісточки відрізняється підвищеним зволоженням. Олія для нігтів та кутикули з жожоба дуже швидко усуває пошкодження епідермісу. Кокосовий продукт повністю поглинається, відновлюючи життєву силу.

Який засіб кращий

Найправильнішою відповіддю буде те, що вам найбільше підходить, вирішує проблеми, що виникли. Тому зручно, що у продажу засіб пропонується у невеликих ємностях. Спробувавши кілька складів, ви визначитеся з найрезультативнішим. Вибирайте відомі бренди, які не заощаджують на якості.

Як правильно наносити олію для кутикули

Спочатку шкіру рук потрібно розпарити у теплій воді. Після цього зовнішній край кутикули обробляють м'якою пилкою, щоб усунути старі клітини. Потім на 10 хвилин наносять олію для нігтів та кутикули, втираючи її для більш активної взаємодії. Коли манікюр завершено, знову використовують цей засіб. Через 20 хвилин кінчики пальців акуратно промокують паперовою серветкою.

У домашніх умовах зазвичай продукт догляду застосовують незадовго до сну, коли всі справи по дому завершені.

Щоб зрозуміти, який засіб для зміцнення нігтів купити ознайомтеся з його складом. Найкраща олія для нігтів та кутикули буде та, де одночасно є вітаміни в жиророзчинному вигляді, зволожуючі інгредієнти та природні антисептики.