Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Скраб для тіла

У наявності

73 ₴

У наявності
  • 53 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 49 ₴ при замовленні від 5 шт.
  • 46 ₴ при замовленні від 10 шт.
  • 42 ₴ при замовленні від 20 шт.
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Скраб для тіла

Сучасні дівчата і жінки вже давно вважають невід'ємним атрибутом краси 

здорову, приємну і красиву шкіру. Однак, щоб досягти такої краси, необхідно застосовувати безліч засобів і виробляти процедури, які приносять користь тілу і шкірі, зокрема. Однією з таких процедур є пілінг. Але цієї процедури можна уникнути, якщо купити і застосувати скраб для тіла. До речі, скраб-пілінг очищає тіло від епітелію, завдяки чому, воно починає, що називається, «дихати», поглинаючи збільшений об'єм повітря.

Яку користь дає скраб?

Найголовніше, що робить скраб - чистить шкіру, робить її м'якою, приємною і шовковистою на дотик. Багато, звичайно, запитають, а навіщо треба чистити шкіру? Це потрібно для того, щоб вивести з пір різні забруднення (бруд, залишки косметики, хімічні елементи - наслідки забруднення навколишнього середовища, та інше). Однак однією чищенням дію скрабів не обмежується.

Залежно від набору компонентів конкретного скрабу, він може виконувати 

додатково такі функції:

  • захист від зовнішніх подразників;

  • усунення проявів целюліту;

  • уповільнення старіння (наприклад, поява зморшок і складок);

  • лікування вугрів, запалень і пігментних плям;

  • підтяжка контурів фігури і видалення розтяжок.

Але перераховані в цьому списку функції по більшою мірою відносяться до професійних продуктів, скраби для домашнього застосування, як правило, виконують свою основну задачу - очищення.

 Як користуватися скрабами?

Важливе значення має вміння правильно застосовувати цю речовину. Багато хто не знає елементарного, коли наносити рідину на шкіру, до банних процедур або після? Відповідь очевидна - наносити скраб треба після миття, на чисте тіло. Причому робити це потрібно, здійснюючи кругові рухи.

Потрібно рівномірно втерти речовину в зовнішніх поверхнях, почекати необхідну 

кількість часу (зазвичай вказується на упаковці) і змити теплою водою. Після цієї процедури рекомендується нанести на очищену шкіру бальзам або молочко.

Скраб, що очищає тіло, пропонуємо купити в магазині Аврора Стайл за 

привабливими цінами від найбільших виробників.

Що ми пропонуємо?

Онлайн-магазин Аврора Стиль пропонує всі види органічних і професійних скрабів, включаючи речовини антивікового дії, що пом'якшують і інші. Асортимент нашого магазину включає скраби-гелі, креми-пілінги, мило-скраби. Кожен з товарів має той чи інший аромат, до речі, велика кількість ароматів - це одна з наших переваг.

Кожен товар супроводжується відповідним описом з характеристиками, що дозволяє приймати рішення про покупку на основі максимального на набору інформації про товар. Купуйте скраб у нас і порадуйте своє тіло, ціна на товари доступна всім.