Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Конопляна олія в догляді за шкірою

Ви коли-небудь використовували конопляну олію для догляду за шкірою? Багато людей спантеличуються, коли чують про рослину коноплю, але це дуже важливий інгредієнт, коли мова йде про косметику.

У наступних кількох рядках ми спробуємо поглянути на коноплю іншими очима та дамо вам кілька причин включити продукти у складі яких вона присутня у свою процедуру краси.

По-перше, олія насіння коноплі не може зробити вас «під кайфом». Вона видобувається з рослини коноплі, але містить незначно малу (або здебільшого звичайну – зовсім немає) кількість тетрагідроканабінолу (ТГК). Він широко використовується в сучасній косметиці завдяки своїм антиоксидантним і антивіковим властивостям.

Олія насіння коноплі неймовірно живить шкіру. Це робить її пухкою, еластичною і пружною, тобто молодою.

Якщо говорити про вік, то олія насіння коноплі забезпечує шкіру потужними антиоксидантами, які захищають її від зовнішніх агресорів, що викликають передчасне старіння.

Але на цьому користь цієї олії не закінчується.

Людям із жирною шкірою та закупореними порами вона сподобається, оскільки зволожує, але не додає проблем. Вона не комедогенна і вважається ідеальним зволожуючим засобом для шкіри, схильної до плям, білих і чорних крапок.

Вона також сподобається людям з чутливою шкірою, тому що олія з коноплі справді ніжна, тому її сприймають усі типи шкіри.

Її цінують за вміст омега-3 і омега-3 жирних кислот, а також за антиоксиданти. Це допомагає олії насіння коноплі виявляти протизапальну дію на шкіру.

Ми впевнені, що після всього прочитаного ви захочете спробувати щось із коноплею. Тим більше що у нас з’явилася чудова новинка від REVUELE – косметична лінія HempMe! У колекції є все, що потрібно для вашої шкіри.


 

Іноді ми зосереджуємося лише на догляді за обличчям, але наша шкіра тіла теж має потреби. Ми теж про це думали!


 

Щоб зміцнити та кондиціонувати волосся, спробуйте засоби для догляду за волоссям із олією та екстрактами конопляного насіння.

Можна ще багато говорити про конопляну олію та її корисні властивості, але ми викликали вашу цікавість? Спробуйте один із наших HempMe! продукти та переконайтеся самі в їх якостях!