Depositphotos_380531158_S
 • Кошик порожній!

Як вибрати крем для ніг з сечовиною

Косметичні та професійні процедури для догляду за шкірою дозволяють підтримувати її красивою та здоровою. Головним показником хорошого стану дерми є ступінь її зволоження. Суха поверхня з лущенням, груба або з тріщинами не тільки виглядає не естетично, вона говорить про можливі внутрішні проблеми організму, завдає дискомфорту і хворобливих відчуттів власнику.

Існує натуральний активний компонент (набір молекул) у складі рогового шару, який відповідає за природне зволоження — сечовина.

Природні регулятори іноді не справляються, тому доводиться вдаватися до косметичних засобів, у яких міститься сечовина , розроблена синтетичним шляхом («карбамід»).

Широке поширення набула сечовина в засобах догляду за шкірою, яка частіше схильна до сухості, надмірного огрубіння. Йдеться про наші стопи. Вони є проблемними ділянками не тільки за своєю природою, але більше через постійний зовнішній вплив (неякісне/вузьке взуття, шпильки, тонка підошва, зайва вага/ожиріння, фізичні навантаження). Захисною реакцією на тиск, неправильний розподіл навантаження буде потовщення шару дерми і як наслідок утворення мозолів/ натоптишів .

Види мозолів:

 • Волога - шар шкіри здувається в міхур, який містить прозору рідину.
 • Суха - кілька огрубілих шарів ороговілих клітин.
 • Стрижнева конусоподібна — стрижень, що вростає вглиб шкіри, обрамлений щільною ділянкою дерми.

Натоптиші - щільна ділянка дерми великих розмірів, яка не має чітких меж.

Позбутися натоптишів і мозолів допоможе фахівець з лікувального педикюру або подолог . Якщо проблема не набула хронічного характеру, виступає як одиничний випадок і не має больового синдрому, ви можете впоратися з нею за допомогою використання пластирів або кремів чи спеціальних рідин.

Ефект від професійної процедури можна зберегти лише завдяки щоденному догляду. Крем із сечовиною для ніг заповнює дефіцит карбаміду, що допоможе вашим стопам залишатися м'якими, гладкими, зволоженими. Для п'ят такий крем буде порятунком від глибоких тріщин.

Рівень концентрації сечовини дозволяє визначити призначення засобу, а також до якої сфери вони належать: лікувальні – доглядові .

Концентрація у % Призначення:
1-10%
 • зволоження;
 • запобігають лущенню.
10-20%
 • зволоження дуже сухої шкіри, схильної до натоптишів та гіперкератозу;
 • активне оновлення ороговілих шарів дерми.
20-50%
 • використання лише у запущених випадках і лише за призначенням лікаря;
 • сильний кератолітик (відлущування відмерлих клітин);
 • самостійне використання може призвести до опіку та руйнування здорових клітин.


Залежно від відсоткового співвідношення, можливе використання на шкірі певного типу:

 

Тип шкіри: Концентрація карбаміду у засобі (%)
будь-який 1%
суха/вікова 3-5%
дуже суха + лущення 5-10%
лікувальна косметика понад 10%

 

Властивості сечовини:

 • Зволожуюче (утримує вологу, доставляє молекули води з глибоких шарів дерми у сухі поверхневі).
 • Гігроскопічне (запобігає випару вологи).
 • Антисептичне (запобігає поширенню патогенної флори).
 • Відлущує (стимулює регенерацію ороговілого шару).
 • Проводить (проводить інші компоненти всередину; ця якість робить застосування карбаміду вдвічі кориснішим).

Завдяки останній властивості, крем для ніг із сечовиною може містити додаткові компоненти: вітамін Е, гліцерин, кора дуба, екстракт чебрецю, ефірні олії, олія чайного дерева. Необхідне поєднання корисних елементів збільшує функціональне призначення складу та дозволяє вибрати засіб, що усуває вашу проблему повністю.

Не використовуйте крем із сечовиною для ніг, на яких є відкриті рани. На чутливій шкірі, схильні до алергії варто проводити дермо -пробу на невеликій ділянці і лише потім наносити на всю поверхню.

Перед застосуванням проведіть розпарювання стоп у ванні.
Часто виробники додають дуже незначну кількільсть мочевини у склад виробу – це більше маркетингових спосіб привернути увагу. Найправильніше купити крем для ніг з сечовиною тих брендів, які спеціалізуються на виробництві лікувально-профілактичних засобів, а також в аптеці або та на сайтах з професійною косметикою. Ви повинні бути впевнені у складі крему, а також у концентрації сечовини у засобі. Інакше замість користі та позитивної динаміки доведеться виправляти наслідки.