Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Як наносити кольорову базу на нігті

Новинки в нейл-індустрії останніх років допомагають скоротити час роботи, зробити процедуру комфортною для майстра та клієнта. Здається, технологи придумали вже все, про що може мріяти навіть найвибагливіший майстер. Але 2021 нас знову порадував — з'явилася кольорова база для гель лаку.

Покрокова інстукція по нанесенню кольорової бази

  1.  Підготовка і обрізання нігтів. Перш ніж наносити кольорову базу, впевніться, що ваші нігті чисті і виглядають доглянутими. Відкиньте зростання шкірки і обріжте нігті до потрібної довжини за допомогою нігтьових ножиць або пилки.
  2. Формування нігтів. За допомогою нігтьової пилки надайте своїм нігтям бажану форму. Ви можете обирати між квадратною, округлою, овальною чи іншою формою, яка вам подобається.
  3. Очищення нігтів. Використовуйте спеціальний нігтьовий лак або звичайний ацетон, щоб очистити нігті від жиру і залишків попереднього лаку.
  4.  Нанесення кольорової бази. Нанесіть тонкий шар кольорової бази на нігті. Розташуйте кисточку близько до основи нігтя, а потім помалу проведіть її вгору до кінчика. Спробуйте робити рухи рівномірно, щоб уникнути залізання краплин лаку.
  5.  Сушіння в UV або LED лампі. Помістіть руку у лампу і дотримуйтесь інструкцій виробника для сушіння кольорової бази. Зазвичай це займає від 1 до 2 хвилин.
  6.  Покриття Топом (за бажанням). Якщо бажаєте надати своїм нігтям додатковий блиск і захист, нанесіть тонкий шар завершального покриття ( ТОП) після сушіння кольорової бази.
  7.  Сушіння в лампі. Помістіть руку знову під лампу і дотримуйтесь інструкцій виробника для сушіння верхнього покриття. Зазвичай це займає приблизно 2-3 хвилини.

І ось готово! Ваші нігті виглядають стильно і доглянуто, а використана кольорова база від ТМ Moon Full надає їм не лише красивий колір, але й додатковий догляд і тривалість.

Кольорова база для манікюру суттєво заощаджує час без шкоди у виборі кольору. Тепер представлена палітра дозволяє зробити колір, що підходить будь-якому сезону. Відтінки чудово виглядають як самостійний варіант або поєднуються з дизайном: блискітки, фольга, слайди, малюнок гель фарбами. Така система покриття не вимагає використання гель лаку, а отже, відноситься до двофазної. Це дозволяє скоротити витрати на матеріали. За допомогою цього складу можна зробити покриття нігтя без потовщення. Різноманітність за консистенцією та жорсткістю дозволить вибрати кольорову базу зручну в роботі для досвідченого майстра чи новачка.