Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Гель лак на короткі нігті

Рік у рік саме восени визначаються ключові тенденції в моді на майбутній новий сезон. Актуальні напрямки у створенні вашого образу дизайнери продумують до дрібниць. Це не тільки стиль в одязі, довжині вашого волосся та додаткових аксесуарів. Повну картину може завершити нейл-майстер, представивши цікаві рішення для манікюру. 

Індивідуальний підхід у нейл-індустрії це тренд, що існує поза часом. Фахівець допоможе підібрати правильну форму і довжину нігтьової пластини, що підходить саме вашим пальчикам, допоможе визначитися з колірною перевагою та дизайном.

Що пропонує нам мода на 2022 рік?

Основні напрямки у світі нігтів продовжує завойовувати натуральність та мінімалізм.

Стилісти вже другий сезон віддають перевагу гель лакам на коротких нігтях квадратної форми з прямими або заокругленими кутами. Любителям гострих нігтик рекомендують невелику довжину в 3-4 мм і мигдалеподібну форму.

Нюдова палетка і максимально природні кольори гель лаку (ніжно-рожевий, всі відтінки бежевого, молочні кольори) продовжать набирати популярності у клієнтів, що люблять лаконічну, однотонну гаму, відсутність об'ємного дизайну.

Для любителів темного кольору гель лаку на короткі нігті, новинкою 2022 стане синій. Це будуть тони ультрамарину, сапфіру - благородні кольори. 

Шанувальники зеленого (оливковий, смарагдовий, трав'яний) також можуть не змінювати свого вибору, він плавно перед нами з вибухового 2021 року.

З класики, як і раніше, актуальними залишаться френч та нігті червоного кольору. 

Класичний червоний у всіх його відтінках. Скільки б не було у вашій палетці червоного – завжди мало. Кожному клієнту кожному настрою відповідає якийсь новий червоний гель лак, свій ідеальний червоний колір.

Нейл-арт диктує свої тренди.

Для клієнтів, які хочуть привернути увагу оточуючих, яскравим рішенням буде оформлення коротких нігтів гель лаком у різному кольорі. Такий близький і тим, хто не може віддати перевагу одному кольору. 

Рік тигра, що насувається, знову повертає тваринний принт в моду (одна рука прозора, інша з принтом; з акцентом - один нігтик або кілька).

Абстрактні малюнки ще один напрямок 2022 року. Недбалі мазки пензля не тільки створюють ефектний дизайн, але і можуть візуально подовжити нігтьову пластину коротких нігтів.

Ніхто не може змусити вас слідувати моді, все ж таки головна тенденція нашого часу природність і натуральність.

У світі нігтів практикуючі нейл-майстри відзначають у клієнтів повну відсутність однозначних напрямків, віддається перевага особистим уподобанням, самовираженню та реалізації свого стилю.

Прислухайтеся до свого настрою, говоріть про особисті уподобання, і образ завжди буде демонстрацією вашого внутрішнього стану, вас як особистості.