Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Фруктовий пілінг

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Фруктовий пілінг

Шкірні покриви людини мають гарну здатність регенерації верхнього шару дерми. Але для того, щоб позбавити від вже мертвих, ороговілих частинок, необхідно використовувати косметологічний засіб, що дозволяє їх відшолушувати . Для цього прекрасно підходить пілінг з фруктовими кислотами, що володіє яскраво вираженим очищує ефектом.

Як працює?

Перш, ніж фруктовий пілінг купити, варто дізнатися, як він працює. Кислоти, що входять до складу засобу, послаблюють зв'язок між ороговівшими тканинами епідермісу, які покривають молоду шкіру. Результат - мимовільне видалення старих частинок дерми, завдяки чому, шкіра набуває здорового, доглянутого вигляду. Фруктовий пілінг рекомендований, як чоловікам, так і жінкам, незалежно від типу шкірних покривів.

На думку косметологів, такий вид процедур є найбільш щадним, що не викликає високого травматизму епідермісу. Регенерація відбувається не тільки зовнішнього, але і внутрішнього шару шкіри.

Фруктовий пілінг для обличчя, коли потрібно застосувати?

Фруктовий пілінг для обличчя можна застосовувати, незалежно від типу шкіри, але в деяких випадках є прямі показання до проведення даної процедури, як в домашніх умовах, так і в косметологічному кабінеті:

  • появи на обличчі зморшок;
  • фотостаріння;
  • пігментація (особливо починає проявлятися з віком);
  • шрами, рубці - фруктовий пілінг діє, якщо не занадто великі і глибокі пошкодження шкірних покривів;
  • вугровий висип;
  • тьмяний колір обличчя, через занадто товстого шару ороговілих частинок - гіперкератоз.

Косметологи стверджують, що, чим старша людина, тим з більшою часткою ймовірності йому запропоновані процедури фруктового пілінгу . Особливо - пілінги з ана кислотами .

Як правильно проводити процедуру?

Великою помилкою є ситуація, коли фруктовий пілінг роблять вранці. Проблема в тому, що кислоти підвищують чутливість шкіри до сонячного світла, і можна отримати ефект, діаметрально протилежний бажаному (опіки, прискорення фотостаріння і т. Д). Дана косметологічна процедура проводиться тільки ввечері, бажано - за годину-півтора до сну.

Купити все необхідне для пілінгу з фруктовими кислотами можна в нашому інтернет-магазині « Аврора Стиль ». Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями-виробниками напряму, гарантуємо високу якість і доступну ціну своїх товарів.