• Кошик порожній!

Чорна зубна паста

20%
У наявності

77 ₴62 ₴

У наявності
  • 55 ₴ при замовленні від 2 шт.
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Чорна зубна паста

Чорна зубна паста з активованим вугіллям дуже популярна не тільки в Україні, але і в країнах ЄС, США. Цей засіб по догляду за ротовою порожниною має незвичний шанувальникам традиційної зубної пасти колірний відтінок. Але, на думку вчених, є одним з кращих інноваційних засобів по догляду за зубами. Вугільна зубна паста ще не отримала широкого розповсюдження на території нашої країни, але їй користується все більша кількість наших співгромадян. Тим більше, що відбілюючий ефект чорної пасти забезпечений!

Купити чорну зубну пасту недорого можна в нашому інтернет-магазині «Аврора-Стиль». Доставка здійснюється не тільки в Києві, Харкові, Дніпрі та інших великих містах, а й по Україні в цілому. Ціна доступна тому, що працюємо з брендами-виробниками, їх основними дистриб'юторами, що дозволяє зберігати демократичну вартість для клієнтів.

Чорна зубна паста з вугіллям, що це таке?

Чорна зубна паста є результатом тих досліджень, які проводили вчені Європи протягом багатьох років. Ще за часів Стародавньої Греції, люди чистили зуби вугіллям, оскільки цей продукт має яскраво виражений відбілюючий, антибактеріальний ефект. Чим же корисне вугілля, що міститься в засобі по догляду за ротовою порожниною, для здоров'я:

  • Якісно прибирає зубний наліт;
  • Вбиває шкідливі мікроорганізми, які люблять селитися на емалі;
  • Адсорбує і поглинає все ті шкідливі залишки їжі, які залишаються на зубах і між ними.        

Чорна паста для зубів - правильне рішення!

Що слід пам'ятати

Весь той позитивний ефект, про який писалося вище, відповідає дійсності. Але потрібно пам'ятати, що вугілля - абразивний матеріал, який може підвищувати чутливість зубів до впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища. Отже, користуватися чорної зубною пастою тим людям, які є власниками зубів підвищеної чутливості, не варто. Це може привести до загострення ситуації.