Depositphotos_380531158_S
 • Кошик порожній!

Кератин чи ботокс для волосся

Ботокс для волосся - це зовсім не уколи і не має нічого спільного з ін'єкційними процедурами для обличчя. Але ефект на пасмах дає схожий: розгладжує, ущільнює. Звідси з'явилася назва. Локони виглядають доглянутими, підживленими та блискучими.

У салонах роблять різні послуги, спрямовані на поліпшення стану волосся. Вибирати між ботоксом і кератином потрібно виходячи зі своїх особливостей і потреб. Кератин містить формальдегід і процедура спрямована на випрямлення. Ботокс - це догляд та його основне завдання полягає у відновленні за короткі терміни. Випрямлення менш помітно, а досягається тільки завдяки вирівнюванню і заповнення пустот в структурі пасом.

Основний компонент складу - це інтра- силан Мінеральна речовина органічного походження. Заповнює всі існуючі порожнечі, проникає вглиб, створює потужний каркас. Також до складу сироватки входять кератинові амінокислоти, комплекс вітамінів, еластин, та інші корисні компоненти. 

Що дає ботокс для волосся? Відразу з'являється ефект здорових, доглянутих і слухняних пасом. Вітаміни, мікроелементи, масла надають здоровий вигляд і глянсовий блиск. Це відмінний варіант уходовой процедури перед важливим заходом. Також підходить жінкам кучерів. Структура і хвилястість не порушується.

Види ботокса

Холодний ботокс для волосся

Зазвичай роблять самостійно курсом або перед гарячим ботоксом Процедура отримала таку назву, тому що не застосовується гаряча праска чи будь-яке інше нагрівання. Можна використовувати інфрачервону праску. Відновлення відбувається зсередини. Склади можуть бути різними: більш поживними, зволожуючими. У магазинах представлений великий асортимент засобів для домашнього використання. Процедура проводиться без прасування і не вимагає спеціальних навичок. 

Особливо підходить холодний ботокс для:

 • сильно пошкодженого волосся;
 • кучерявого;
 • блондинкам.

Гарячий ботокс

 • термозахист ;
 • антистатичний;
 • зволоження.

Класичний або гарячий ботокс працює на поверхні локонів і не зачіпає внутрішню структуру. Саме він надає випещений зовнішній вигляд. Прибирає пористість, пухнастість. Корисні склади вкарбовуються гарячою праскою в кожне пасмо. Температуру майстер вибирає залежно від початкового стану локонів. 

Актуально робити перед відпусткою, щоб зберегти і захистити пасма від сонця і солоної води, а також легко укладати. Після відпустки волосся потребують відновлення. Можна використовувати холодний ботокс . 

Ботокс для волосся плюси і мінуси

Відмінно підійде для дівчат з неслухняними, пухнастими, пористими, тьмяними локонами. 

 • зволожує, живить;
 • усуває пухнастість;
 • відновлює;
 • створює термозахист ;
 • оживляє кучеряві, освітлені пасма;
 • запаює посічені кінчики;
 • прибирає жовтизну.

Після процедури пасма красиво лежать, легко укладаються, блищать, добре тримають форму. Чи шкідливий ботокс для волосся? Склад не містить шкідливих компонентів. При цьому може бути індивідуальна непереносимість. З побічних наслідків можуть з'явитися: лупа, свербіж, почервоніння. Також склад сильно насичується волосся. Якщо вони дуже тонкі і рідкісні, то процедура може ускладнити зачіску, втрачається прикореневій обсяг. 

Скільки тримається ботокс для волосся

Відомий ефект зберігається в середньому від 1 до 3 місяців. Чим більше пошкоджені волосся, тим менше протримається ефект. Доведеться повторити через 1 місяць. При незначних пошкодженнях - через 2-3 місяці для накопичувального ефекту. Як часто можна робити ботокс для волосся? Час залежить від початкового стану локонів.