• Кошик порожній!

Люкс Визаж

У наявності

57 грн.

Виробник: Люкс Визаж

31 грн.

У наявності
У наявності

31 грн.

У наявності

31 грн.

У наявності

29 грн.

У наявності

59 грн.

У наявності

49 грн.

У наявності

49 грн.

У наявності

55 грн.

У наявності

65 грн.

У наявності

65 грн.

У наявності

65 грн.

У наявності

65 грн.

У наявності

62 грн.

У наявності

65 грн.

Показано з 1 по 24 з 437 (всього 19 сторінок)

Компанія Візаж Люкс – виробник засобів для макіяжу та манікюру, якого знають і люблять в Україні. Довгий час білоруська косметика Люкс Візаж була в тіні іншого бренду з Білорусі – Relouis, однак з наздоганяючих зараз LuxVisage перетворився в лідера, у всякому разі точно не відстає від Релуи.

Особливості ринку

Ринок декоративної косметики завжди був висококонкурентним, і щоб бренд був пізнаваний і цінуємий споживачем – необхідно впроваджувати всі інновації, як тільки вони стають доступними на глобальному ринку. Компанія LuxVisage успішно використовує новітні розробки у галузі, каталог Візаж Люкс постійно поповнюють новинки з використанням передових технологій.

Популярність була б не настільки сильною, без успішної роботи маркетологів. Адже мало просто зробити який-небудь продукт, важливо щоб він був потрібний покупцю. Схоже маркетологи фірми-виробника бренду успішно справляються зі своїм завданням – підтвердження цьому, велика популярність торгової марки не тільки в Білорусі, але і в багатьох країнах Європи..

На виробництві постійно оновлюються існуючі лінії косметики і LuxVisage каталог поповнюють новинки, які відразу стають популярними.

Люкс Візаж в Україні

Білоруська косметика luxvisage має велику популярність у покупців України. Люкс Візаж – офіційний сайт компанії добре знають прихильниці бренду, на сайті першими з'являються новинки з детальними характеристиками і технікою використання тих чи інших засобів. Косметику LuxVisage купити в Україні можна без проблем, каталог більшості магазинів і сайтів включає товари бренду.

Інтернет магазин Аврора-Стиль співпрацює з офіційним представником компанії в Україні. У нашому каталозі засоби LuxVisage представлені в категорії декоративна косметика:

  • для очей (туші, підводки, тіні, олівці для брів та очей);

  • для губ (помада, блиск, бальзами);

  • для нігтів (лаки для нігтів, догляд);

  • для особи ( тональні креми, пудра, рум'яна, консилери, хайлайтеры ).

Популярні серії LuxVisage

  • Тіні Metal hype;

  • Помада Pin Up;

  • Блиски Glass Shine;

  • Туші Візаж Люкс (xxl, Killer);

  • Кисті для макіяжу;

  • Олівці для губ, очей і брів.

Косметику LuxVisage замовити на сайті Аврора Стиль завжди вигідно - широкий асортимент і низька ціна гарантована. Вся продукція сертифікована та має необхідні гігієнічні висновки.

Вибирайте, замовляйте – доставимо ваше замовлення в будь-який населений пункт України.