• Кошик порожній!

Зубні щітки для дітей

15%
У наявності

16 ₴14 ₴

У наявності
15%
У наявності

17 ₴14 ₴

У наявності
20%
У наявності

40 ₴32 ₴

У наявності
  • 30 ₴ при замовленні від 2 шт.
  • 29 ₴ при замовленні від 3 шт.
20%
Нет на складе

84 ₴67 ₴

Нет на складе
  • 63 ₴ при замовленні від 2 шт.
20%
Нет на складе

84 ₴67 ₴

Нет на складе
  • 63 ₴ при замовленні від 2 шт.
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Зубні щітки для дітей

Щоб дитина, навіть коли виросте, зберігла інтерес до чищення зубів, її потрібно зацікавити з самого дитинства. Саме тому зубна щітка для дітей має яскравий, що запам'ятовується дизайн, стилізована під популярні у маленьких користувачів мультфільми, ігри. Головне - те, щоб така стилізація і декоративні елементи, супутні їй, не шкодили функціональності інструменту по догляду за ротовою порожниною дитини. Зараз популярні щітки на присоску – це зручно.

Купити дитячу зубну щітку в Україні (з доставкою в Київ, Харків, Львів, інші міста) можна в інтернет-магазині «Аврора Стиль». Асортимент інструментів по догляду за ротовою порожниною дитини досить великий. Вартість же наших товарів - одна з найдоступніших в Україні (працюємо з виробниками, їх великими дистриб'юторами).

Дитяча щітка для зубів, як вибрати?

Щоб правильно вибрати дитячу зубну щітку, потрібно обов'язково слідувати тим рекомендаціям, які будуть озвучені нижче: 

  • у віці до 5 років потрібно використовувати такий інструмент, який має найм'якшу щетинку і головку;
  • від 5 до 7 років - зуби змінюються, мають різний розмір. Отже, щетина повинна бути різної довжини;
  • після 8 років - вибирати дитячу щітку для зубів за такими ж принципами, як і для дорослих. Головне - зменшений розмір головки.

Якщо говорити про матеріал ручки, то він повинен бути таким, який не дозволить інструменту по догляду за ротовою порожниною ковзати в руках. Це дозволить уникнути травми.

Догляд за зубами - те, до чого дитину потрібно привчати практично з дитинства, і хороша дитяча зубна щітка - перший помічник у цій нелегкій, але потрібній справі!