Depositphotos_380531158_S
  • Кошик порожній!

Гель лаки MOON – новинка яка стала популярною за один місяць

В кінці грудня 2019 р., на світ з'явився перший гель лак MOON FULL COLOUR, а вже в січні він розбурхав ринок і з кожним днем популярність бренду зростає. Ми впевнені, що в 2020р. гель лаки MOON будуть одні з самих затребуваних на ринку України

У чому секрет популярності гель лаків MOON

Не відкриємо великої таємниці, якщо скажемо, що більшість гелевих лаків, присутніх на ринку України мають яскраво виражені коріння з Китаю. Загалом нічого поганого в цьому немає, так як багато хто з нас купують на АліЕкспресі. І іноді ми залишаємося задоволені покупкою, а часто буває і не залишаємося.. Але це поодинокі покупки, а уявіть собі що прийшла ціла партія, не дуже якісного товару.

Чим же відрізняються гель лаки MOON від своїх конкурентів?

  1. Виробник сам створює базу для гель лаку і кольоровий пігмент. Контроль щільності бази відбувається на підприємстві, в момент виробництва. Для виробництва використовується сировина з Німеччини.

  2. Бюджетна ціна – другий козир гель лаків MOON. Встановлена єдина роздрібна ціна на території України - 69 грн. Скажімо чесно, конкурентів за якістю в даному ( і не тільки в цьому)) ціновому сегменті НЕМАЄ.

  3. В гель лаках MOON використовується європейська пензлик, з щільною ворсою. За оцінками майстрів манікюру – дуже зручний у використанні. До переваг можна віднести і квадратний ковпачок, який не катається по столу.

  4. Палітра тонів. В даний час в асортименті є 180 тонів. Найближчим часом вийде весняно-літня палітра 2020р. Також проаналізовано популярні тони в інших брендах і готуються до випуску окремою серією.

  5. Лояльність покупця. Маркетологи знають, щоб продукт продавався – він повинен сподобається покупцеві. Часто виробники помиляються і гарний продукт не користується попитом, оскільки споживачеві при першому погляді не сподобався. Можна з упевненістю сказати, що гель-лаки MOON припали до смаку споживача, вони фотогенічні і гармонійно виглядають на вітрині магазину.

  6. Постійна наявність всіх тонів в асортименті. Це дуже актуально, особливо враховуючи проблеми постачання сировини з Китаю в даний час. Вже зараз у багатьох брендах помітні "випадання" ходових тонів з асортименту.

Пропозиція для салонів і майстрів манікюру

Щоб ви могли спробувати в роботі гель лак MOON, не купуючи його, ми підготували спеціальну програму. Ми надаємо 5 гель-лаків, вибраних вами на тестовий період. Через два тижні, якщо вам сподобається якість, ви викуповуєте його, або ж просто повертаєте нам. Ми зовсім не хвилюємось що будуть повернення напівпорожніх флаконів, адже практика  в м. Києві показує, що 95% потім викуповується. Если ви хочете спробувати гель лаки MOON в роботі – пишіть нам:

  • partner@avrora-style.com.ua

або телефонуйте за тел.

  • 38(093) 995-47-38
  • 38(050) 690-67-90

Гель лаки MOON в асортименті – ваша перевага перед конкурентами!